Vyhľadávanie


Kontakt

O cenu mažoretiek TAKTIK Sobotište

E-mail: mazoretkysobotiste@gmail.com

2016

7. ROČNÍK

Žiarivé kostýmy, množstvo nových choreografií, šťastní víťazi, nešťastní porazení. V takomto duchu sa niesol 7. ročník medzinárodnej súťaže mažoretiek v Sobotišti.

Všade to cinkalo medailami, rozdalo sa až 700 medailí a 26 pohárov. Zlatou medailou boli odmenené aj všetky vedúce a trénerky, ktoré si obdiv zaslúžia azda najviac. Každý súbor si odniesol, ako už tradične, účastnícku trofej a darčeky.

Pre mnohých bola práve táto súťaž ,,generálkou“ pred blížiacimi sa Majstrovstvami SR vďaka tomu, že súťažné výkony odborne hodnotila certifikovaná porota. Porota ochotne odpovedala vedúcim  na otázky, týkajúce sa bodového hodnotenia a penalizácií  súťažných choreografií, počas súťaže aj po nej. Komplexné výsledky sú tu, na stránke súťaže.  

Súťaž prebehla podľa plánu, malou chybičkou krásy bolo snáď len počasie, ktoré nemožno ovplyvniť. Kvôli daždivému počasiu praskal kultúrny dom vo švíkoch, účastníci si nemohli vychutnať krásy Panskej záhrady tak ako minulý rok.  O to bohatšia bola ponuka v bufete :-)

Organizační tím TAKTIK Sobotište odkazuje: ,,So všetkými, ktorým sa u nás páčilo, sa radi uvidíme aj nabudúce. Ďakujeme!“


Viac tu

 

Prihlásené súbory

 

Časový harmonogram

 

Porota

 

Štartovná listina

 

Výsledky